Prípojka a prípojné zariadenie

Bezdrôtová sieť JUKO je rádiová sieť vo voľnom frekvenčnom pásme 2,4Ghz a 5Ghz. Táto bezdrôtová sieť pozostáva z vysielačov signálu(vysielacích bodov), ku ktorým sa pripájajú zákazníci v jednotlivých obciach.
Hlavnou podmienkou realizácie internetovej prípojky je bezproblémový výhľad na vysielací bod JUKO.
Zákaznícka prípojka vyzerá tak, že na konzolu (úchyt na anténu), ktorú už máte alebo sa nanovo namontuje upevní anténa s integrovanou elektronikou. Od nej sa natiahne UTP alebo FTP dátový kábel (priemer 6 mm) k Vášmu PC alebo notebooku.
Cena za pripojenie sa odvíja od ceny zariadení, dopravy a ceny práce za inštaláciu. Prípojne zariadenia sú vlastníctvom zákazníka preto mate na výber z viacerých možností realizácie prípojky(viď. nižšie)

Realizácia prípojky:
1: Samoinštalácia (pre tých v počítačoch a sieťach zdatnejších) – Prípojné zariadenie je možné si namontovať samostatne pričom pre sprístupnenie daného prijímača nám zákazník zavolá.(Cena montáže závisí od cien za ktoré si zariadenie a kábel zaobstaráte).

2: Montáž prostredníctvom JUKO: uvedenú prípojku zrealizujeme my pod Vašim dohľadom pri vopred premyslenej trase vyššie spomínaného dátového kábla a umiestnení konzoly. Cena za realizáciu prípojky prostredníctvom JUKO je individuálna a záleží od viacerých aspektov (dĺžky použitého kábla, od použitého zariadenia, a pod). Orientačná cena za prípojku ukončenú káblom je cca 120€.

3: Kombinácia: Zákazník môže využiť to, že sám si urobí pred prípravu (natiahne kábel, namontuje konzolu). Zákazník platí o to menej pričom odborné nastavenie zariadení vykonajú po dohode a možnosti realizácie pracovníci JUKO.
Ako doplnkové zariadenie k prípojke dodávame aj ďalšie bezdrôtové zariadenie, ktoré Vám umožní pohybovať sa s notebookom po dome/byte bez kábla (nie je súčasťou bežnej prípojky).

Zákazníci sa nás občas pýtajú prečo nereagujeme na konkurenciu formou “Zriadenie za euro”. Predovšetkým je potrebné si uvedomiť, že nič čo je za euro nie je v skutočnosti za euro. My máme jednoduchý cenník, v ktorom neskrývame žiadne dodatočné poplatky. Nikdy sa Vám nestane, že dostanete vyššiu mesačnú fakturáciu ako sa dohodlo pri podpise zmluvy.

V prípade záujmu môžete zaslať sms na vyššie uvedené čísla info linky, alebo objednávky. Následne Vás budeme informovať o obhliadke v čo najkratší možný čas.