Internet

Poskytujeme kvalitné a vysokorýchlostné pripojenie k Internetu prostredníctvom technológie wi-fi. Naše programy dokážu splniť požiadavky ako domácností tak i firiem. K zákazníkom pristupujeme individuálne. Vieme sa dohodnúť a pripraviť riešenie na mieru.
Prečo si vybrať Internet od JUKO?

Všetky naše Internety sú dátovo a časovo neobmedzené.

Neobmedzujeme množstvo stiahnutých dát a neúčtujeme ani čas strávený na Internete. Naši klienti platia len mesačný paušál bez žiadnych ďalších poplatkov. Nie sú viazaní ani na telefónnu linku, pretože ponúkame bezdrôtové – wireless mikrovlnné pripojenie do Internetu.

Žiadne FUP
Našich zákazníkov neobmedzujeme ani “zásadami féroveho používania”, známymi ako FUP, ktoré sú bežne uskutočňované u iných poskytovateľov Internetu. V praxi FUP vyzerá tak, že Vám po prekročení limitu dát na jeden deň (napr. stiahnutím niekoľkých filmov), spadne rýchlosť na minimum. My Vám po prečerpaní určitého objemu dát zámerne rýchlosť neznížime. Veľké sťahovanie dát však odporúčame v nočných hodinách.

Nízky agregačný pomer
Jednoducho povedané: menej užívateľov na zdie­ľa­nie ur­či­té­ho cel­ko­vé­ho pre­no­so­vé­ho pás­ma, čo znamená vyššiu kvalitu. O tom, čo je to agregácia, sa dozviete tu.

Rýchle vybavenie, osobný prístup a individuálne riešenia
Vždy komunikujete priamo s nami, sme domáca firma a poznáme okolie.

Môžete byť neviazaní
V ponuke máme hlavne programy bez viazanosti. Zákazníkov sa snažíme udržať radšej kvalitou našich služieb, než zmluvnou viazanosťou. Služby navyše Elektronická faktúra – službu elektronickej faktúry nespoplatňujeme, dokonca ponúkame všetkým našim zákazníkom, ktorí sa rozhodnú nahradiť papierovú faktúru elektronickou, zľavu 0,40 €. Bližšie informácie o elektronickej faktúre tu.

Vzdialený prístup – Umožníme Vám prístup z veľkého internetu, z akéhokoľvek miesta na svete, do svojho zariadenia cez verejnú IP adresu. Toto nastavenie Vám umožní ďiaľkovú správu zariadení vo Vašom byte ako termostaty, kotly, brány, kamerové systémy atď.

Najčastejšie otázky a odpovede nájdete TU

Cenník

Všeobecné zmluvné podmienky

Zmluva o poskytovaní telekomunikačných služieb